امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

 معرفی بهترین قفل های TSA

وقتی شما از هواپیما یا قطار پیاده می‌شوید تا به شهری جدید قدم بگذارید، آخرین و مهمترین چیزی که باید چک کنید کیف و وسایلتان است که گم نشده باشند یا از آن‌ها چیزی کم نشده باشد. در واقع تنها افرادی که مجاز هستند تا به داخل چمدان شما دسترسی داشته باشند، ماموران امنیتی TSA هستند. البته در این بین ممکن است در پایانه‌ها یا ایستگاه‌های مختلفی، چمدان شما در دسترس افراد مختلفی قرار بگیرد.

متاسفانه بسیاری افراد در این‌گونه ایستگاه‌ها و حتی در لحظاتی که متوجه کیف خود نیستید، دچار مشکلاتی میشوند که در بالا ذکر کردیم و ممکن است دچار خسارات بزرگ مالی یا معنوی شوند. اما راه حل اطمینان از امنیت چمدان و وسایلتان در این‌گونه موارد چیست؟

بهترین پاسخ برای این سوال، قفل TSA تایید شده است. قفل tsa بهترین وسیله برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سرقت وسایلی که در چمدان دارید، هستند. در واقع قفل TSA از دسترسی‌های سریع افراد دیگر به لوازم داخل چمدان شما جلوگیری میکنند البته به جز ماموران امنیتی TSA.

در این بخش از دلسی کرمان، ما نه‌تنها در مورد چمدان‌ها و لوازم حمل بار مسافرتی که میخواهید بخرید صحبت خواهیم کرد; بلکه در مورد انواع قفل‌هایی که می‌توانید برای این منظور تهیه کنید و اکنون به‌راحتی در دسترس شما قرار دارند نیز صحبت خواهیم کرد.

احتمالا شما هم مانند ما بعد از ساعت ها تحقیق، به قفل‌های امنیتی و مطمئن TSA که سازگار با نیازهای امنیتی یک مسافرت خوب هستند خواهید رسید که تا امروز بهترین راه حل موجود در بازار برای این منظور هستند. اگر به دنبال یک قفل با استفاده آسان، قیمت مناسب، ماندگاری زیاد و امنیت بالا هستید، این موارد بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

 

جدول مقایسه بهترین قفل TSA موجود در بازار

 

جدول مقایسه بهترین قفل TSA موجود در بازار | کرمان دلسی

 

 

مقایسه قفلTSA از ابعاد مختلف

 

۱ نوع قفل

یکی از راه های مقایسه قفل tsa، مقایسه پیرامون نوع قفل tsa است. امروزه در بازار انواع مختلفی از این قفل‌ها وجود دارد. هرکسی ممکن است قفل‌ها را با ویژگی خاصی بشناسد و از آن‌ها انتظارات متفاوتی داشته باشد اما اگر قفل چمدان شما دارای مشخصه‌ای به شکل یک لوزی قرمز رنگ یا مارک TSA باشد، میتوانید از امنیت چمدان خود آسوده‌خاطر باشید.

  •   قفل ترکیبی رمزی

برای افرادی که دوست دارند از یک کلید فیزیکی یا قابل ردیابی استفاده نکنند، قفل‌های ترکیبی یک انتخاب مناسب هستند. اگر شما نمی‌توانید به راحتی یک رمز سه یا چهار رقمی را به خاطر بسپارید، به احتمال زیاد این قفل یک قفل راحت و مناسب برای شما خواهد بود.

  • قفل کلیدی

افرادی که کمی فراموشکار هستند و ممکن است رمز خود را از یاد ببرند می‌توانند از قفل های سنتی که دارای کلید هستند استفاده کنند. تنها نگرانی در این مورد این است که اگر شما کلید قفل را گم کنید یا آن را به همراه نداشته باشید، برای باز کردن چمدان خود مجبور هستید جای قفل را ببرید.

  •  قفل های بندی

به جای قفل‌های بندی سنتی با کابل کوتاه، این نوع از قفل‌ها می‌توانند دورتادور چمدان را دربر بگیرند و به کمک یک ترکیب رمزی باز می‌شوند. بعضی از مسافران این نوع قفل را ترجیح می‌دهند به این علت که نه تنها کارایی امنیتی قفل‌های معمولی را دارند بلکه بند‌های قفل، دور چمدان را محکم نگه می‌دارند و حتی اگر زیپ دچار مشکل شود یا کسی به آن آسیب بزند، باز هم بند قفل تا حد زیادی مانع از باز شدن چمدان می‌شود.

  • قفل های کابلی

این قفل‌ها دارای یک رمز ترکیبی یا یک کلید برای باز کردن هستند علاوه بر این که دارای مزایای بند هم هستند. این قفل‌ها بسیار ایده‌آل هستند مخصوصا در مواردی مانند انبار ساک هتل‌ها یا در محل نگهداری چمدان‌ها در قطار که در آن مکان‌ها ممکن است چمدان در جایی دور از دسترس شما باشد. کابل‌های این قفل چمدان یا ساک را به صورت سرتاسری دربر می‌گیرند و اگر شما مجبور باشید در برخی مکان‌های نسبتا نامطمئن چند ساعت از ساک خود دور باشید با استفاده از آن‌ها می‌توانید با خیال راحتتر به سفرتان بپردازید.

  •  قفل های مهری

بسیاری افراد معقدند حتی قفل‌ TSA ممکن است بعضی مواقع دچار آسیب شود. در این موارد قفل‌های مهری می‌توانند جایگزین خیلی مناسبی باشند. آن‌ها یک‌بار مصرف هستند و قیمت زیادی ندارند. این قفل‌ها ظاهرا مانند زیپ هستند اما فقط یک رمز روی آن‌ها وجود دارد بنابراین اگر کسی تلاش کند (به وسیله امتحان کردن و تغییر دادن رمز) آن را باز کند و درون آن را بگردد شما به سرعت می‌توانید به این قضیه پی ببرید.  زمانی که شما کیف خود را پس گرفتید یا مجددا به آن دسترسی پیدا کردید، می‌توانید آن را با دست باز کرده و سپس قفل مهری را دور بیندازید. مزیت اصلی این قفل ها در این است که نسبتا ارزان قیمت هستند و برای باز کردن آن‌ها نیازی به کلید یا به خاطر سپردن رمز ندارید.

 

۲ اندازه

قفل‌ها نباید وزن زیادی را به چمدان شما اضافه کنند در عین حال شما باید به راحتی بتوانید آن‌ها را باز و بسته کنید.

نکته بسیار مهم دیگر سایز زیپ‌هایی است که می‌خواهید آن‌ها را قفل بزنید یا کابل قفل را از میان آن‌ها عبور بدهید. در واقع قبل از خرید قفل باید از مناسب بودن اندازه آن مطمئن شوید و همچنین از اینکه کابل بتواند به راحتی از زیپ‌ها عبور کرده و آن‌ها را ببندد. اگر زیپ‌های ساک شما کوچک هستند باید از قفل‌های دارای ابعاد کوچکتر استفاده کنید یا یا از قفل‌هایی استفاده کنید که نیاز به رد شدن از زیپ‌ها نداشته باشند مانند قفل های کابلی.

 

۳ طول عمر و دوام

شما هنگام خرید قفل باید مطمئن شوید که آن قفل طول عمر مناسبی دارد و بادوام است. همچنین یک قفل مناسب باید دارای استحکام باشد و دربرابر ضربه افرادی که می‌خواهند آن را باز کنند یا ضربه‌های غیرمنتظره‌ای که در قسمت بار به آن‌ها وارد می‌شود مقاوم باشد. همچنین باید هم از جنس خود قفل و هم از جنس کابل‌های قفل اطمینان حاصل کنید که در مقابل فشارهای احتمالی مقاومت لازم را داشته باشند.

 

 

مروری بر بهترین قفل‌ TSA موجود در بازار

حالا که فاکتورهای لازم برای یک قفل مسافرتی خوب را دانستید، می‌توانید با توجه به نیاز خود یک قفل مناسب از بین انواع موجود در بازار را انتخاب کنید.

 قفل TSA ترکیبی مدل  Sure Lock

 قفل TSA ترکیبی مدل  Sure Lock | کرمان دلسی

به خاطر استحکام بالا، دوام زیاد و راحتی کار، این قفل یکی از بهترین گزینه‌ها به عنوان قفل مسافرتی است. این قفل دارای بدنه‌ای محکم و ضد‌زنگ است و اجزای داخلی آن دچار یخ‌زدگی یا شکستگی نمی‌شوند. شما برای استفاده از این قفل‌ها باید یک رمز ۴ رقمی تعیین کنید و برای هر بار باز و بسته کردن باید از کابل‌های مخصوص که برای آن‌ها تعبیه شده استفاده کنید. هر بار که قفل tsa توسط ماموران TSA بازرسی و باز می‌شود باید توسط خودشان مجددا قفل شود تا بتوانند کلید master key خود را از آن خارج کنند. همچنین یک نشانگر قرمز رنگ در بالای قفل وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد بدانید که قفل توسط ماموران امنیتی TSA باز شده است بنابراین شما باید قبل از ترک فرودگاه مجددا وسایل داخل ساک خود را بازبینی کنید. مهم نیست نوع ساک شما چیست. این نوع قفل می‌تواند با هر نوع ساک یا چمدانی سازگار باشد و امنیت آن را تامین کند.

 

(برای کسب اطللاعات دقیقتر به مقاله “نحوه باز کردن قفل چمدان دلسی” رجوع کنید.)

 

قفل tsa ترکیبی Forge

قفل tsa ترکیبی Forge | کرمان دلسی

بسیاری از مشتریان معتقدند اگر می‌خواهید محکم‌ترین قفل کابلی را برای چمدان خود داشته باشید، این قفل tsa یک انتخاب ایده‌آل برای چمدان شما خواهد بود. در این قفل‌ها تعیین کردن رمز سه رقمی و تغییر آن قبل از رفتن به یک مسافرت، بسیار ساده است. همچنین این قفل مانند مدل قبلی که ذکر شد، تضمین می‌کند که اگر توسط ماموران امنیتی TSA باز شد، حتما توسط خودشان مجددا قفل خواهد شد تا بتوانند master key خود را از درون آن خارج کنند. همچنین این قفل این قابلیت را هم دارد که به خاطر نشانگر استیل تعبیه شده در بالای آن، به شما نشان بدهد توسط ماموران امنیتی باز شده است. اگرچه قفل Forge در اصل برای چمدان‌های مسافرتی طراحی شده است اما می‌تواند در بسیاری موارد دیگر حتی برای کوله‌ها هم به کار برده شود. با این قفل‌ها اگر در جایی مانند هتل ها یا قطار مجبور شدید به مدت چند ساعت ساک مسافرتی خود را ترک کنید، می‌توانید از امن بودن وسایل خود درون آن‌ها اطمینان کافی داشته باشید.

 

 

قفل tsa مدل Anvil

قفل tsa مدل Anvil | کرمان دلسی

انویل یکی از بهترین طراحی‌ها در بین قفل‌های مسافرتی موجود در بازار را دارد. این قفل برخلاف خیلی از رقبایش، برای هر سایز چمدانی می‌تواند استفاده شود. چهاررقمی بودن رمز ترکیبی این قفل، نسبت به قفل‌های دارای رمز سه‌رقمی کار را برای افرادی که می‌خواهند با حدس زدن رمز چمدان شما را باز‌کنند بسیار سختتر خواهد کرد. همچنین مانند موارد قبلی اگر ماموران TSA بخواهند این قفل را باز‌کنند مجبورند خودشان مجددا آن را قفل کنند که بتوانند master key خود را درآورند.

 

 

قفل tsa مدل کابلی Lumintrail

قفل tsa مدل کابلی Lumintrail | کرمان دلسی

این مدل از قفل‌ها دو ویژگی امنیت و انعطاف‌پذیری را هم‌زمان به شما می‌دهد. این قفل tsa از نوع ترکیبی و با رمز سه‌رقمی است و با همان ویژگی “قفل مجدد توسط ماموران امنیتی” که در موارد قبل ذکر شد. علاوه بر موارد ذکر شده این قفل یک کابل چهار فوتی استیل دارد تا امنیت کیف یا چمدان را بیش از پیش تامین کند. این ویژگی باعث می‌شود کیف در یک موقعیت ثابت و محکم باشد و در صورت آسیب دیدن زیپ، باز هم قابل باز شدن نباشد.

همچنین این ویژگی در مواقعی که می‌خواهید با قطار مسافرت کنید یا ساک شما برای مدتی دور از دید شما خواهد بود بسیار مناسب است. البته این قفل بیشتر برای استفاده در فضاهای داخلی طراحی شده است اما علاوه بر این‌ها برای موارد دیگری مانند کیف لوازم شخصی یا حتی کیف کامپیوتر هم می‌توان از آن استفاده کرد.

 

 

قفل tsa مدل مهری Pick Proof

قفل tsa مدل مهری Pick Proof | کرمان دلسی

این قفل‌ها یا به عبارتی مهر‌ها بقیه افراد را از دسترسی به لوازم شما بازمیدارند. از آن‌جایی که این قفل‌ها در ابتدا دارای یک ID یا رمز هستند، اگر کسی دور از چشم شما سعی در جست‌و‌جو درون آن‌ها داشته باشد شما به راحتی می‌توانید این را تشخیص بدهید که کسی سعی در باز کردن آن به وسیله تست کردن رمزهای مختلف داشته است. در این‌جا دیگر هیچ کلید فیزیکی یا رمز ترکیبی وجود ندارد. با این قفل‌هل شما فقط یک بار می‌توانید چمدان خود را قفل کنید و بعد از مدتی که سفر یا کار خود را انجام دادید و نیاز به باز کردن کیف داشتید، مجددا آن رمز یکبار مصرف را وارد کرده وقفل را پاره کنید. یک پک از این قفل‌های مهری دارای ۲۰ عدد از آن‌ها است. در مواردی که به دفعات زیادی کیف شما مورد بازبینی قرار می‌گیرد یا ماموران امنیتی زیادی در طول سفر قفل آن را باز می‌کنند، این مدل از قفل‌ها می‌توانند مناسب باشند.

 

در نهایت باید عنوان کرد که برای بالا بردن امنیت چمدانتان، استفاده از یک قفل tsa ضروری به نظر می رسد. قفل tsa در انواع مختلفی ساخته می شود که داشتن اطلاعات و آگاهی قفل از خرید آن ها، بسیار تا بسیار می تواند به شما کمک کند. باید بدانید که بر روی چمدان های دلسی که در فروشگاه اینترنتی کرمان دلسی در حال فروش است، از قفل tsa استفاده شده است. پس با خیال راحت دست به خرید انواع چمدان، کوله پشتی، خرید ساک مسافرتی در فروشگاه آنلاین کرمان دلسی بزنید.

کلیدواژه : خرید قفلقفل tsa
admin
ارسال دیدگاه